Питання майбутньому вчителю англійської

Які питання майбутньому вчителю варто задати до того, як записатись на курси?

Fast 5 Pack Мовні навички
Особлива програма з розвитку мовних навичок

Скільки за часом триватимуть заняття – 45 або 60 хвилин? Чи будете перевіряти мої знання з граматики? Який у мене зараз рівень? Курс якого рівня мені варто проходити?

У мене нормальна вимова чи треба попрацювати над її виправленням? Я добре читаю? На якому рівні моє читання?

Ви володієте розмовною англійською? Ви можете навчати мене англійської рівня Intermediate? При навчанні ви будете використовувати комп’ютерні ресурси або тільки підручники?

Ви пропонуєте якісь безкоштовні навчальні ресурси? Повинен я купувати собі книги? У вас є додаткові навчальні матеріали? Чи є у вас освітній веб-сайт, як у школи англійської мови “Лариса” в Миколаєві?

 

Fast 5 Pack “Письмові навички” спеціалізована коротка програма

 

Робочий зошит Headway у подарунок
Отримайте робочий зошит New Headway у подарунок!

Чи має ваша школа безплатний англійський клуб для розмовної практики?

Як щодо оплати: можу я платити поурочно чи лише за весь курс? А можна займатися по суботах? Якщо я не можу їздити в школу, чи можу я займатися з вами по скайпу?

Ваша школа зручно розташована, до неї легко добиратись громадським транспортом? Ви пропонуєте безкоштовні каву та чай? Ваші класи обігріваються і кондиціонуються? Є багато питань, які варто задати вашому майбутньому вчителю.

Курс американської англійської

Чому ці питання майбутньому вчителю англійської є важливими?

Важливі питання завжди повинні бути задані до того, як ви дасте гроші кому б то не було. Якщо ви не впевнені, що ця школа вам підходить, задавайте питання. Зрештою, це ваші гроші.

Багато приватних шкіл іноземних мов кажуть, що урок триває одну годину, але при цьому мають на увазі академічну годину (45 хвилин). Larisa English Ukraine – це уроки по 60 хвилин.

Деякі школи не вимагають проходження тестування. Це просто нерозумно. Ви повинні пройти тестування з англійської граматики, щоб зрозуміти, який у вас рівень. У школі “Лариса” всі учні (крім рівня Beginner) проходять тести.

Виправлення вимови критично важливо для всіх учнів. На жаль, багато вчителів англійської в Україні мають труднощі з вільною англійською. Проста перевірка читання необхідна для визначення багатьох чинниківу вашій англійській. У школі “Лариса” читання всіх студентів оцінюється.

Багато вчителів англійської мають труднощі з навчанням учнів на рівні Intermediate. У нас, в школі “Лариса”, є багато добре підготовлених і досвідчених вчителів.

Ви повинні запитати вашого майбутнього вчителя англійської про важливі речі.

 

Освітні ресурси необхідні для навчання. Книги, аудіо- та відеоматеріали повинні використовуватися в ході більшості уроків. Larisa English пропонує багато безкоштовних ресурсів для всіх учнів.

Це включає безкоштовні книги у форматі PDF, відео, флешкартки, аудіо та інші матеріали для вивчення англійської мови. Net-сайт школи наповнений освітнім вмістом, щоб ви могли навчатися вдома. Фактично, це більше 800 сторінок освітнього контенту.

У школі “Лариса” ви можете заплатити за один урок або за скільки завгодно. Мінімуму немає. Наша школа доступна онлайн для дистанційного навчання – як для закордонних учнів, так і для студентів у Миколаєві.

Практично всі автобуси міста роблять зупинку неподалік від нашої школи. Кава і чай у нас завжди безкоштовні. Всі класи обігріваються взимку і охолоджуються влітку.

Зателефонуйте до нашої школи в будь-який час і попросіть призначити інтерв’ю з викладачем, який оцінить ваш рівень.

Навчіться говорити англійською вільно у школі “Лариса”!

Add a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.